Code Product: 000210066

Vino Sassicaia 75cl

0.75 Lt

402.60 €

536.80 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Sassicaia 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Mesa Giunco 75cl

Mesa Giunco Vermentino di Sardegna DOC 750 ml

12.99 €

17.32 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Buio Carignano Mesa

Mesa Buio Carignano del Sulcis DOC 750 ml

13.60 €

18.13 € per litre

Add

Vino Argiolas Iselis Nasco 75c

0.75 Lt

13.50 €

18.00 € per litre

Add

Vino Argiolas Costera 1,5 Legn

1.5 Lt

29.90 €

19.93 € per litre

Add

Vino Antinori Scalabrone 75 Cl

Marchesi Antinori Scalabrone Tenuta Guado al Tasso Bolgheri DOC Rosato 750 ml

16.90 €

22.53 € per litre

Add

Vino Saint Emill Clos De J 75c

0.75 Lt

69.01 €

92.02 € per litre

Add
Show categories