Code Product: 000209402

Vino Santadi C.silente Verm.75

0.75 Lt

9.90 €

13.20 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Santadi C.silente Verm.75
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Vino Trexen Tanca S Cann 75doc

0.75 Lt

3.79 €

5.05 € per litre

Add

Vino Sm La Palma 1,5lt Cagnula

1.5 Lt

35.90 €

23.94 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Vino Monica Mogoro Colle Moresco

0.75 Lt

5.99 €

7.99 € per litre

Add

Prosecco Idp Doc Tv 75cl

0.75 Lt

6.89 €

9.19 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Mandrolisai Kent'Annos Superiore 75cl

Cantina del Mandrolisai Kent'Annos Sardegna Mandrolisai D.O.C. Rosso Superiore 750 ml

13.01 €

17.35 € per litre

Add

Vino Le Deux Anges Rose 75cl

0.75 Lt

28.50 €

38.00 € per litre

Add
Show categories