Code Product: 000209431

Vino Santadi Cala Silente 375m

0.38 Lt

6.72 €

17.91 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Santadi Cala Silente 375m
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Vino Abbaia Rosso Igt 75Cl

Abbaìa Rosso 0,75lt

5.89 €

7.86 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Jerzu Rosso Dolce 5 Lt.12

5 Lt

14.99 €

3.00 € per kg

Add

Vino Argiolas Is Solinas Magnu

1.5 Lt

49.90 €

33.27 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Buio Carignano Mesa

Mesa Buio Carignano del Sulcis DOC 750 ml

13.60 €

18.13 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Santadi Rocca Rubia 375 Ml

0.38 Lt

8.99 €

23.97 € per litre

Add

Vino Antinori Peppoli Chianti

Marchesi Antinori Pèppoli Chianti Classico DOCG

17.90 €

23.86 € per litre

Add
Show categories