Code Product: 000203674

Vino Paesello Bianco Brick 25Cl

0.25 Lt

0.73 €

2.93 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Paesello, Paesello
  • Product: Vino Paesello Bianc Brick 25cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Antigori Bovale Bio 75cl

0.75 Lt

22.90 €

30.54 € per litre

Add

Vino S.entu Su Di Terra 75c

0.75 Lt

12.59 €

16.79 € per litre

Add

Vino Sm La Palma Bag Bianc 5lt

5 Lt

14.99 €

3.00 € per litre

Add

Vino Surrau Barriu Igt Cl75

0.75 Lt

23.49 €

31.32 € per litre

Add

Vino Paesello Brik 1lt Rosso

1 Lt

2.19 €

2.18 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Mandrolisai Kent'Annos Superiore 75cl

Cantina del Mandrolisai Kent'Annos Sardegna Mandrolisai D.O.C. Rosso Superiore 750 ml

13.01 €

17.35 € per litre

Add
Show categories