Code Product: 000203396

Vino Paesello 0 25 Rosso 48pz

12 Lt

35.79 €

2.98 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Paesello 0 25 Rosso 48pz
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino S.m.a. Chardon S Vale 75c

St Michael Eppan Sanct Valentin Chardonnay Südtirol Alto Adige DOC 750 ml

37.71 €

50.28 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Cannonau Puddu Nepente 75cl

Puddu Nepente 75cl

9.99 €

13.32 € per litre

Add

Vino Contini Pariglia 375ml

0.38 Lt

6.71 €

17.89 € per litre

Add

Gewuerztraminer Doc S.margheri

Santa Margherita Gewürztraminer Trentino DOC 75 cl

9.99 €

14.27 € per litre

Add

Best Seller

Vino Contini Mamaioa 75cl Ross

0.75 Lt

10.74 €

14.32 € per litre

Add

Vino Monti Oro Funtanaliras1.5

1.5 Lt

37.38 €

24.91 € per litre

Add
Show categories