Code Product: 000209853

Vino Ledda Ruju Igt 75cl

0.75 Lt

22.69 €

30.26 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Ledda Ruju Igt 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Cherchi Magnum Cagnulari

1.5 Lt

56.56 €

37.71 € per litre

Add

Vino Audarya Nuragus 75 Cl

0.75 Lt

12.20 €

16.26 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Jerzu Rosso Amabile

2 Lt

6.99 €

3.50 € per litre

Add

Vino Contini Mamaioa 75cl Bian

0.75 Lt

10.74 €

14.32 € per litre

Add

Vino S.&m.march Villamar 1.5lt

1.5 Lt

79.90 €

53.27 € per litre

Add

Vino La Scolca Rosa Chiara 75c

0.75 Lt

13.90 €

18.53 € per litre

Add
Show categories