Code Product: 000209523

Vino Giba Vermentino 75cl

0.75 Lt

10.98 €

14.64 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Giba Vermentino 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Frescob.vecchie Viti 75cl

0.75 Lt

22.25 €

29.67 € per litre

Add

Vino C Isola Cannonau Etnia 75

0.75 Lt

5.99 €

7.99 € per litre

Add

Vino Antinori Prunotto Barol75

Prunotto Barolo 750 ml

49.61 €

66.15 € per litre

Add

Vino Montisci Barrosu 75cl

0.75 Lt

57.40 €

76.54 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Vino Trexenta Segolaj Rosso Amabile

0.75 Lt

3.59 €

4.78 € per litre

Add

Vino Dolian.1,5 Nuragus

1.5 Lt

6.29 €

4.20 € per litre

Add
Show categories