Code Product: 000205643

Vino Gaja Rey 75cl

0.75 Lt

2,274.00 €

505.34 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Gaja Rey 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Vino Dorgali Cannonau Sardegna Doc 75Cl

0.75 Lt

7.49 €

9.99 € per litre

Add

Vino Barrua Magnum 1.5 Lt

0.75 Lt

116.23 €

154.98 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Santadi Rocca Rubia 375 Ml

0.38 Lt

8.99 €

23.97 € per litre

Add

Vino Indolente Bia Asinar 75cl

0.75 Lt

12.99 €

17.32 € per litre

Add

Vino Surrau Rosso Igt 75cl

1 piece

13.99 €

13.99 € per piece

Add

Vino Gallura Karana Nebb.igt75

0.75 Lt

9.29 €

12.38 € per litre

Add
Show categories