Code Product: 000209946

Vino Carretta Dolcetto D'alba

0.75 Lt

12.69 €

16.92 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Carretta Dolcetto D'alba
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino F.porcu Malvasia Doc 75c

0.75 Lt

35.80 €

47.74 € per litre

Add

Vino Dolia Nuragus Doc 75cl

0.75 Lt

4.65 €

6.20 € per litre

Add

Vino S.m.a. Muller Thurgau 75c

St Michael Eppan Müller Thurgau Alto Adige DOC 750 ml

13.64 €

18.19 € per litre

Add

Vino Olianas Perdixi Igt 75 Cl

0.75 Lt

21.31 €

28.41 € per litre

Add

Vino Paesello Brik 1lt Bianco

1 Lt

2.19 €

2.18 € per litre

Add

Vino Franz Haas Pinot N 75cl

0.75 Lt

32.94 €

43.92 € per litre

Add
Show categories