Code Product: 000209007

Vino Berritta Panzale 750ml

0.75 Lt

19.52 €

26.02 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Berritta Panzale 750ml
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Lambrusco Tavernello 1,5

Tavernello Lambrusco Emilia IGT Abboccato Vino Frizzante 1,5 L

4.95 €

3.29 € per litre

Add

Vino Donnafugata Damarino 75cl

0.75 Lt

15.13 €

20.17 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Cannonau Argiolas Costera

0.75 Lt

9.99 €

13.32 € per litre

Add

Vino Paesello Brik 1lt Rosso

1 Lt

2.19 €

2.18 € per litre

Add

Best Seller

Vino Contini Mamaioa 75cl Ross

0.75 Lt

10.74 €

14.32 € per litre

Add

Vino Indolente Bia Asinar 75cl

0.75 Lt

12.99 €

17.32 € per litre

Add
Show categories