Code Product: 000209552

Vino Banfi Brun Montal Docg 75

Castello Banfi Brunello di Montalcino DOCG 750 ml

34.90 €

46.53 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Castello Banfi
  • Product: Brunello di Montalcino DOCG, vino rosso italiano. Brunello di Montalcino Denominazione di Origine Controllata e Garantita
  • Ingredients: Contiene solfiti

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino La Scolca Rosa Chiara 75c

0.75 Lt

13.90 €

18.53 € per litre

Add

Vino Arg Is Solinas Rise 75 Cl

0.75 Lt

16.49 €

21.98 € per litre

Add

Vino Monti Rosso.5lt

5 Lt

18.87 €

3.77 € per litre

Add

Vino Mesa Giunco 75cl

Mesa Giunco Vermentino di Sardegna DOC 750 ml

12.99 €

17.32 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Terre Brune Santadi

0.75 Lt

39.90 €

53.20 € per litre

Add

Vino Siddura Erema Ros Igt 75c

Siddùra Èrema Cannonau di Sardegna DOC 750 ml

14.50 €

19.34 € per litre

Add
Show categories