Code Product: 000210269

Vino Antinori Solaia Igt S.tus

0.75 Lt

299.00 €

398.67 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Antinori Solaia Igt S.tus
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Vino Cherchi Cagnulari

0.75 Lt

14.90 €

19.86 € per litre

Add

Vino Antinori Guado Al Tasso

Marchesi Antinori Guado al Tasso Bolgheri D.O.C. Superiore 750 ml

140.90 €

187.87 € per litre

Add

Offer

Vino Rosso Tavernello Brik 1Lt

Tavernello Rosso d'Italia 1 l

2.09 €

1.99 €

1.99 € per litre

Add

Spum La Gioios Prosec Friz 20c

La Gioiosa Prosecco DOC 20 cl

2.69 €

13.46 € per litre

Add

Vino Terre Forti Rosso 75c

0.75 Lt

3.02 €

4.03 € per litre

Add

Vino S.&m.dimonios 75cl

0.75 Lt

16.67 €

22.22 € per litre

Add
Show categories