Code Product: 000399023

Vermentino C Isola Raighi 750m

0.75 Lt

9.51 €

12.68 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vermentino C Isola Raighi 750m
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Puggion Mam-lak C-masc 2p

0.75 Lt

59.00 €

78.67 € per litre

Add

Vino Contini Inu Magnum

1.5 Lt

41.13 €

27.43 € per litre

Add

Vino Puggioni Mamuthone 750 Ml

Cantina Giampietro Puggioni Mamuthone Cannonau di Sardegna DOC 750 ml

12.69 €

16.92 € per litre

Add

Offer

Vino Rosso Tavernello Brik 1Lt

Tavernello Rosso d'Italia 1 l

2.09 €

1.99 €

1.99 € per litre

Add

Vino Sm La Palma 1,5lt Cagnula

1.5 Lt

35.90 €

23.94 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Cannonau Nepente di Oliena Doc

0.75 Lt

10.90 €

14.53 € per litre

Add
Show categories