Code Product: 000470309

Tavoletta Cioccolato 70% Fondente Domori 75Gr

0.08 Lt

4.15 €

51.90 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Domori, Domori
  • Product: Tav Cioccolato 70 Domori 75gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cameo Ciobar Fondente X5 115 Gr

cameo Ciobar Fondente 5 x 23 g

2.13 €

18.49 € per kg

Add

Ciocc Ritter Latte S/lat 100gr

Ritter Sport Latte Senza Lattosio* 100 g

2.69 €

26.90 € per kg

Add

Best Seller

Ciocc Novi Fond Extra 100g

Novi Fondente 52% Cacao Cioccolato Fondente Extra 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Best Seller

Lindt Excellence Cacao 70%

Lindt Excellence Tavoletta Cioccolato Fondente 70% 100 g

3.59 €

35.90 € per kg

Add

Cacao Callebaut Polv Amaro 1kg

Van Houten Cacao 1 kg

26.04 €

26.04 € per kg

Add

Cioc Ferrer K Coniglio Lei 75g

Kinder Sorpresa Figura cava Coniglio Lei 75 g

4.93 €

65.78 € per kg

Add
Show categories