Code Product: 000447009

Sugo Fresco Rana Carciof 180gr

0.18 Kg

20.70 €

19.16 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo Fresco Rana Carciof 180gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Crema Champ-tartufi Greci 500g

0.4 Kg

14.87 €

37.17 € per kg

Add

Concentrato Casar 425ml

Casar Concentrato di Pomodoro 400 g

1.93 €

4.54 € per litre

Add

Best Seller

Gluten free

Barilla Sugo Pomodoro e Datterini 400gr

Barilla Sugo Pomodoro e Datterini 100% Pomodori italiani Condimento per Pasta 400g

2.29 €

5.73 € per kg

Add

Pomod Mutti Doppio Conc 880gr

Mutti Doppio Concentrato di Pomodoro 880 g

6.80 €

7.73 € per kg

Add

Ragu' Di Capriolo Greci 800gr

0.8 Kg

28.71 €

35.89 € per kg

Add

Best Seller

Polpa Pomodo Mutti Finis 2x210

Mutti Polpa di Pomodoro 210 g

1.99 €

4.73 € per kg

Add
Show categories