Code Product: 000447010

Sugo Fresco Rana Bolognes 225

0.23 Kg

20.70 €

14.99 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo Fresco Rana Bolognes 225
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Gluten free

Passata Mutti Bottiglia 700Gr

Mutti Passata di Pomodoro 700 g

1.79 €

2.56 € per kg

Add

Passata Santa Rosa La Polposa 700Gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Polposa 700 g

1.55 €

2.22 € per kg

Add

Passata Mutti Pomodoro 2500gr

Mutti Passata di pomodoro 2500 g

6.70 €

2.68 € per kg

Add

Best Seller

Polpa Di Pomodoro Mutti 3X400Gr

Mutti Polpa di Pomodoro 3 x 400 g

3.08 €

2.57 € per kg

Add

Crema Champ-tartufi Greci 500g

0.4 Kg

14.87 €

37.17 € per kg

Add

Best Seller

Santa Rosa Pezzettoni

Santa Rosa Pomodorissimo i Pezzettoni 3 x 400 g

2.75 €

2.29 € per kg

Add
Show categories