Code Product: 000447353

Sugo Fresc Rana Carbonara 150

0.15 Kg

21.78 €

24.20 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo Fresc Rana Carbonara 150
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Calve Topdown Hot Ketchup

Calvè Ketchup Piccante 250 ml

2.05 €

8.21 € per litre

Add

Best Seller

Maionese Calve'topdown 430ml

Calvè Maionese Classica 430 ml

3.35 €

7.79 € per litre

Add

Salsa Tabasco Sriracha 256ml

0.26 Lt

6.99 €

26.88 € per litre

Add

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add

Ketchup Nature Gaia Twister950

Biffi La linea professionale Ketchup 950 g

5.88 €

6.19 € per kg

Add

Maionese Calve' 5 Kg

Calvé Maionese Classica 5 kg

28.80 €

5.76 € per kg

Add
Show categories