Code Product: 000112922

Sugo Af All Amatriciana 800gr

0.8 Kg

110.77 €

23.08 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo Af All Amatriciana 800gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Polpa Di Pomodoro Mutti 3X400Gr

Mutti Polpa di Pomodoro 3 x 400 g

3.08 €

2.57 € per kg

Add

Pizzachef Fine Greci 4250 Ml

4.25 Lt

10.09 €

2.37 € per litre

Add

Best Seller

Barilla Pesto Genovese

Barilla Pesto alla Genovese con Basilico Fresco Condimento e Sugo per Pasta 190 g

3.25 €

17.11 € per kg

Add

Pomod Polpa X Pizz Fiam 3000ml

2.5 Kg

5.95 €

2.38 € per kg

Add

Pomod Mutti Polpa Pezzi 2500g

Mutti Polpa Pezzi di pomodoro 2500 g

5.88 €

2.35 € per kg

Add

Best Seller

Star Pesto Tigullio Genovese Senza Aglio

Tigullio Gran Pesto alla Genovese Senz'Aglio 190 g

2.75 €

14.48 € per kg

Add
Show categories