Code Product: 000137443

Shopper Vanoir Dolce Pasqua 4p

1 piece

586.08 €

14.65 € per piece

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Shopper Vanoir Dolce Pasqua 4p
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cacao Callebaut Polv Amaro 1kg

Van Houten Cacao 1 kg

26.04 €

26.04 € per kg

Add

Best Seller

Lindt Excellence Cacao 70%

Lindt Excellence Tavoletta Cioccolato Fondente 70% 100 g

3.59 €

35.90 € per kg

Add

Cioc Modica Idp Ag Sicilia 80g

0.08 Kg

2.39 €

29.88 € per kg

Add

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Fondente

Ritter Sport Fondente 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Ciocc Novi Latte Finissim 100g

Novi al Latte 30% Cacao Classico Cioccolato al Latte Finissimo 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Best Seller

Ciocc Novi Fond Extra 100g

Novi Fondente 52% Cacao Cioccolato Fondente Extra 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add
Show categories