Code Product: 000650275

Senape Digione Forte 865gr

0.87 Kg

12.38 €

14.22 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Senape Digione Forte 865gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Maionese Calve' 5 Kg

Calvé Maionese Classica 5 kg

28.80 €

5.76 € per kg

Add

Maionese Gourmet Gaia Bar Kg5

Biffi La Linea Professionale Maionese Gastronomica 5 Kg

23.62 €

4.72 € per kg

Add

Best Seller

Ketchup Heinz Topdown 250gr

Heinz Tomato Ketchup 250 g

2.15 €

8.60 € per kg

Add

Ketchup Calve' Monod 198x10ml

Calvé Ketchup 198 x 10 ml

16.28 €

8.23 € per kg

Add

Best Seller

Tabasco 60ml eurofood

Tabasco Pepper Sauce 60 ml

3.45 €

57.50 € per litre

Add

Best Seller

Maionese Kraft Leggera Tubo 150Ml

Kraft legeresse 152 g

1.89 €

12.60 € per litre

Add
Show categories