Code Product: 000126014

Senape Biffi Bustine 132x10gr

1.32 Kg

111.82 €

14.12 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Senape Biffi Bustine 132x10gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Di Cipolle Per Form 100g

Biffi Salsa di Cipolle per Formaggi 100 g

2.41 €

24.06 € per kg

Add

Ketchup Calve'5,5kg

5.5 Kg

24.15 €

4.39 € per kg

Add

Maionese Calve' Crem Gastr 5kg

Calvé Gastronomica Cremosa 5050 g

22.62 €

4.52 € per kg

Add

Salsa Di Pere Per Form.100gr

Biffi Salsa di Pere per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Best Seller

Biffi Maionese Classica Tubo 150Ml

Biffi la Maionese Italiana 143 g

1.65 €

10.99 € per kg

Add

Salsa Develey Ins Yogurt 230ml

Develey Dressing Yogurt 230 ml

2.35 €

10.22 € per litre

Add
Show categories