Code Product: 000180171

Salsa Develey Ins Caesar 230ml

Develey Dressing Caesar 230 ml

2.35 €

10.22 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Develey
  • Product: Prodotto vegetariano - senza glutine - senza aggiunta di coloranti - senza aggiunta di esaltatori di sapidità
  • Ingredients: Acqua
    Olio di colza
    Yogurt parzialmente scremato e pastorizzato
    Aceto di alcool
    Zucchero
    Formaggio stagionato grattugiato (con lisozima da uovo, 3,5%)
    Cipolle
    Sale
    Fecola di mais
    Proteine del latte
    Succo di limone da concentrato di succo di limone
    Spezie (con sedano)
    Addensante (gomma di guar)

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Gluten free

Salsa Calve Rosa Top Down 250Ml

Calvé Salsa Rosa 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Best Seller

Maionese Calve'topdown 430ml

Calvè Maionese Classica 430 ml

3.35 €

7.79 € per litre

Add

Salsa Mandarino Per Form.100gr

Biffi Salsa di Mandarino per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Salsa Calve'barbec Topdown 250

Salsa Barbeque 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Salsa Worcester Lea & Perrins 2

0.57 Lt

15.90 €

28.00 € per litre

Add

Maionese Calve' 5 Kg

Calvé Maionese Classica 5 kg

28.80 €

5.76 € per kg

Add
Show categories