Code Product: 000112941

Salsa Tonnata Biffi Twis 800gr

0.8 Kg

67.66 €

14.09 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Tonnata Biffi Twis 800gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Senape Antica Maille 845gr

Maille Senape all'Antica 845 g

13.22 €

15.55 € per kg

Add

Salsa Mex Dip Pomod S-mar 250g

Santa Maria Dip Salsa Medium 250 g

4.85 €

19.40 € per kg

Add

Salsa Calve'barbec Topdown 250

Salsa Barbeque 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Salsa Guacamole Biffi V/v 200g

Biffi Salsa Guacamole 200 g

2.85 €

14.26 € per kg

Add

Maionese Calve' Clas Tubo 150m

Calvé Classica 150 ml

1.39 €

9.27 € per litre

Add

Ketchup Nature Gaia 5kg Baratt

Biffi La Linea Professionale Ketchup 5 Kg

20.92 €

4.18 € per kg

Add
Show categories