Code Product: 000116717

Salsa soia kikkoman 150ml

Kikkoman Salsa di soia 150 ml

5.65 €

37.66 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Kikkoman
  • Product: Questo piacevole condimento aromatico è versatile; usalo tutti i giorni con pollo, pesce, bistecche, costolette, burger, zuppe e spiedini, uova e pasta e anche per barbecue e condimento per insalate.
  • Ingredients: Acqua
    Soia
    Frumento
    Sale

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ketchup Calve' Topdown 430ml

Calvè Ketchup 430ml

3.05 €

7.10 € per litre

Add

Ketchup Calve Topdow Light 250

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per kg

Add

Salsa Dress Develey Cesa Ml500

Develey Dressing Caesar 500 ml

5.05 €

10.10 € per litre

Add

Sal Sweet Chily Develey Ml875

Develey Sweet Chili Sauce 875 ML

5.89 €

6.73 € per litre

Add

Salsa soia kikkoman meno sale 150ml

Kikkoman Salsa di Soia 150 ml

3.99 €

26.60 € per litre

Add
Gluten free

Salsa Calve Rosa Top Down 250Ml

Calvé Salsa Rosa 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add
Show categories