Code Product: 000118789

Salsa Remodulade Develey Ml875

Develey Gourmet Remoulade 875 ML

7.73 €

8.83 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Develey
  • Product: Salsa per sandwich, hamburger e pesce fritto.
  • Ingredients: 49% olio di colza
    Acqua
    Cipolle
    6,5% cetrioli
    Aceto di acquavite
    Zucchero
    Tuorlo d'uovo
    Erbette
    Sale
    Spezie (con senape)
    Estratto di spezie
    Addensante (gomma di xanthan)
    Agente di resistenza (cloruro di calcio)
    Senza glutine
    Senza aggiunta di conservanti ed esaltatori di sapidità

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Mandarino Per Form.100gr

Biffi Salsa di Mandarino per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Salsa Calve'cheddar Tdown 240g

Calvè Cheddar 240 ml

2.99 €

12.46 € per kg

Add
Gluten free

Calve Maionese Top Down 250Ml

Calvè Maionese Classica 250 ml

2.45 €

9.80 € per litre

Add

Salsa Develey Greca 250ml

Develey Salsa Greca 250 ml

2.45 €

9.80 € per litre

Add

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add

Topping Fabbri Pistacchio 200g

Fabbri Top Gold Pistacchio 200 g

8.26 €

41.33 € per kg

Add
Show categories