Code Product: 000112962

Salsa Gourmet Classic S G 215g

0.22 Kg

24.24 €

18.36 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Gourmet Classic S G 215g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Calve'barbec Topdown 250

Salsa Barbeque 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Salsa Calve'cheddar Tdown 240g

Calvè Cheddar 240 ml

2.99 €

12.46 € per kg

Add

Ketchup Nat Twis Biffi 280gr

Biffi Ketchup 280 g

2.09 €

7.47 € per kg

Add

Salsa Di Pere Per Form.100gr

Biffi Salsa di Pere per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Best Seller

Ketchup Heinz Topdown 250gr

Heinz Tomato Ketchup 250 g

2.15 €

8.60 € per kg

Add

Best Seller

Maionese Calve'vasetto 650ml

Calvé Classica 650 ml

4.95 €

7.61 € per litre

Add
Show categories