Code Product: 000119920

Salsa Funghi Porcin Vaso Gr580

0.58 Kg

14.71 €

25.37 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Funghi Porcin Vaso Gr580
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Maionese Gourmet Gaia Twist820

Biffi La linea professionale Maionese Gourmet 820 g

6.44 €

7.85 € per litre

Add

Salsa Tartara Gaia Twist 800gr

Gaia Salsa tartara 800 g

8.64 €

10.80 € per kg

Add

Maionese Calve'5kg Compatta Ga

Calvé Gastronomica Compatta 4,75 kg

30.84 €

6.17 € per kg

Add

Ketchup Calve Crem Twist 750g

0.75 Kg

4.16 €

5.54 € per kg

Add

Maionese Gourmet Gaia 1kg Vas

Gaia Mayo gourmet 1000 g

7.49 €

7.49 € per kg

Add

Salsa Barbecue Develey Ml875

Develey Barbecue Sauce 875 ML

6.18 €

7.06 € per litre

Add
Show categories