Code Product: 000126589

Salsa Develey Curcuma Curry 250Ml

0.25 Lt

2.63 €

10.51 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Develey, Develey
  • Product: Salsa Develey Curc Curry 250ml
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ponti glassa gastronomica limone 220 gr

Ponti Glassa al Succo di Limone 220 g

3.73 €

16.95 € per kg

Add

Salsa Fichi Per Form 100gr

Biffi Salsa di Fichi per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Maionese Gourmet Gaia Twist820

Biffi La linea professionale Maionese Gourmet 820 g

6.44 €

7.85 € per litre

Add

Best Seller

Biffi Maionese Classica Tubo 150Ml

Biffi la Maionese Italiana 143 g

1.65 €

10.99 € per kg

Add

Salsa Mandarino Per Form.100gr

Biffi Salsa di Mandarino per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Ketchup Calve Topdow Light 250

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per kg

Add
Show categories