Code Product: 000530501

Salsa Calve Tzatziki 250ml

0.25 Lt

23.92 €

11.96 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Calve Tzatziki 250ml
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Develey Greca 250ml

Develey Salsa Greca 250 ml

2.45 €

9.80 € per litre

Add

Best Seller

Gluten free

Calve Topdown Ketchup

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per litre

Add

Salsa Soia Kikkoman S-g 250ml

Kikkoman Soy Sauce Gluten Free 250 ml

5.89 €

23.56 € per litre

Add

Salsa Fichi Per Form 100gr

Biffi Salsa di Fichi per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Salsa Worcester Lea & Perrins 2

0.57 Lt

15.90 €

28.00 € per litre

Add

Salsa Calve'barbec Topdown 250

Salsa Barbeque 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add
Show categories