Code Product: 000112960

Salsa Bull's Eye Bbq Orig 300m

Bull's-Eye Original Rauchige BBQ Sauce 300 ml

8.39 €

27.96 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Bull's-Eye
  • Product: Salsa Bull's Eye Bbq Orig 300m
  • Ingredients: Passata di pomodoro
    Zucchero
    Aceto di alcol
    Melassa
    Acqua
    Amido modificato
    Semi di senape macinati
    Maltodestrina affumicata
    Aroma di affumicatura
    Spezie
    Cipolla
    Aglio

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add

Best Seller

Maionese Kraft Leggera Tubo 150Ml

Kraft legeresse 152 g

1.89 €

12.60 € per litre

Add

Salsa Soia Kikkoman S-g 250ml

Kikkoman Soy Sauce Gluten Free 250 ml

5.89 €

23.56 € per litre

Add

Maionese Gourmand Maille 320gr

Maille Maionese con un pizzico di Senape di Digione 320 g

5.35 €

16.72 € per kg

Add

Ketchup Nature Gaia Twister950

Biffi La linea professionale Ketchup 950 g

5.88 €

6.19 € per kg

Add

Salsa Dress Develey Cesa Ml500

Develey Dressing Caesar 500 ml

5.05 €

10.10 € per litre

Add
Show categories