Code Product: 000112947

Salsa Bbq Biffi Bust 132x10gr

1.4 Kg

116.45 €

13.86 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Bbq Biffi Bust 132x10gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Dress Develey Erbe Ml500

Develey InsalatAmore Dressing con Erbette 500 ml

4.02 €

8.04 € per litre

Add

Ketchup Nature Gaia Twister950

Biffi La linea professionale Ketchup 950 g

5.88 €

6.19 € per kg

Add

Maionese Calve'5kg Compatta Ga

Calvé Gastronomica Compatta 4,75 kg

30.84 €

6.17 € per kg

Add

Salsa Cheddar Develey Ml875

Develey Salsa Cheddar 875 ml

7.08 €

8.09 € per litre

Add

Maionese Calve' Clas Tubo 150m

Calvé Classica 150 ml

1.39 €

9.27 € per litre

Add

Salsa Worcester Lea & Perrins 1

Lea & Perrins Worcestershire Sauce 150 ml

4.22 €

28.14 € per litre

Add
Show categories