Code Product: 000145131

Salsa Altipiac Sque Bbq 1170gr

1.17 Kg

67.47 €

7.21 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Altipiac Sque Bbq 1170gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Fichi Per Form 100gr

Biffi Salsa di Fichi per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Salsa Barbecue Develey Ml875

Develey Barbecue Sauce 875 ML

6.18 €

7.06 € per litre

Add

Best Seller

Ketchup Heinz Topdown 250gr

Heinz Tomato Ketchup 250 g

2.15 €

8.60 € per kg

Add

Salsa Gaia Pistac Neutra 480g

Gaia Salsa di pistacchio 480 g

26.65 €

55.53 € per kg

Add
Gluten free

Salsa Calve Rosa Top Down 250Ml

Calvé Salsa Rosa 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Salsa Cheddar Develey Ml875

Develey Salsa Cheddar 875 ml

7.08 €

8.09 € per litre

Add
Show categories