Code Product: 000112924

Salsa Af Burro Tart Chiar 200g

0.2 Kg

205.15 €

170.97 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Af Burro Tart Chiar 200g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Develey Ins Yogurt 230ml

Develey Dressing Yogurt 230 ml

2.35 €

10.22 € per litre

Add

Best Seller

Maionese Calve'vasetto 650ml

Calvé Classica 650 ml

4.95 €

7.61 € per litre

Add

Salsa Calve'cheddar Tdown 240g

Calvè Cheddar 240 ml

2.99 €

12.46 € per kg

Add

Salsa Gaia Thai Tw1000gr

Gaia I love Street Food Salsa Thai Sweet Chili 1000 g

8.06 €

8.06 € per kg

Add

Salsa Gaia Barbecue Twist 900g

Gaia I Love Street Food Salsa Barbecue 900 g

6.75 €

7.49 € per kg

Add

Best Seller

Maionese Twister Biffi 247gr

Biffi Maionese Italiana 247 g

2.99 €

12.10 € per kg

Add
Show categories