Code Product: 000114946

Pomod Fine St Catering Gr4050

4.05 Kg

10.09 €

2.50 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pomod Fine St Catering Gr4050
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pomodori Pelati Casar 2500g

Casar Pomodori Pelati 2500 g

4.85 €

1.83 € per kg

Add

Best Seller

Casar Concentrato Tubetto 130Gr

Casar Concentrato di Pomodoro 130 g

0.96 €

7.39 € per kg

Add

Best Seller

Sardinian products

Pomodori Pelati Casar 800Gr

Casar Pomodori Pelati 800 g

1.55 €

1.93 € per kg

Add

Passata Valfrutt Al Vapore 700

Valfrutta al Vapore Passata Vellutata 700 g

1.49 €

2.13 € per kg

Add

Casar Polpa Pizza

Casar Polpa di Pomodoro per Pizza 2500 g

4.75 €

1.90 € per kg

Add

Best Seller

Star Pesto Tigullio Genovese

Tigullio Gran Pesto alla Genovese 190 g

2.75 €

14.48 € per kg

Add
Show categories