Code Product: 000447013

Pesto Fresco Rana Noci 140gr

0.14 Kg

17.46 €

20.78 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pesto Fresco Rana Noci 140gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Star Passata Pummaro Bottiglia

Star La Mia Pummarò Corposa 700 g

1.45 €

2.07 € per kg

Add

Passata Santa Rosa La Polposa 700Gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Polposa 700 g

1.55 €

2.22 € per kg

Add

Best Seller

Barilla Sugo Olive

Barilla Sugo Olive 100% Pomodoro Italiano Condimento per Pasta 400 g

3.15 €

7.88 € per kg

Add

Best Seller

Polpa Di Pomodoro Mutti 3X400Gr

Mutti Polpa di Pomodoro 3 x 400 g

3.08 €

2.57 € per kg

Add

Casar Polpadoro Finissima 400Grx3

Casar Polpadoro Finissima 3 x 400 g

3.59 €

3.00 € per kg

Add

Pomod Pel La Fiammante 3000ml

2.5 Kg

5.85 €

2.34 € per kg

Add
Show categories