Code Product: 000126047

Pesto Classico Biffi Vaso 980g

0.98 Kg

90.21 €

15.35 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pesto Classico Biffi Vaso 980g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pomod Polpa Valfrut Cub 3x400g

Valfrutta al Vapore Polpa Gran Cubetti 3 x 400 g

2.76 €

2.30 € per kg

Add

Cirio Passata Verace Bottiglia

Cirio i Classici dal 1856 Passata Verace 700 g

1.65 €

2.36 € per litre

Add

Sugo C/isola Arrabbiata 190gr

0.19 Kg

2.69 €

14.16 € per kg

Add

Best Seller

Pomodori Secchi 250gr

La Dispensa del Fattore Pomodori Secchi 250 g

3.69 €

14.76 € per kg

Add

Best Seller

Cirio Passata Rustica

Cirio la Rustica Passata 680 g

1.95 €

2.87 € per litre

Add

Concentrato Casar 425ml

Casar Concentrato di Pomodoro 400 g

1.93 €

4.54 € per litre

Add
Show categories