Code Product: 000470194

Ovomaltine 400Gr

0.4 Kg

6.99 €

17.48 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Ovomaltine, ovomaltine
  • Product: Ovomaltine 400 Gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Fondente

Ritter Sport Fondente 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Ciocc Zaini Emilia Fonden 200g

Zàini Emilia Cioccolato Fondente Extra 200 g

3.11 €

15.53 € per kg

Add

Best Seller

Cioc Perug Nero Arancia 85g

PERUGINA NERO Fondente Extra Arancia Tavoletta Cioccolato Fondente 85g

4.40 €

51.77 € per kg

Add

Ciocc Ritter Latte S/lat 100gr

Ritter Sport Latte Senza Lattosio* 100 g

2.69 €

26.90 € per kg

Add

Ciocc Ristora 1'colaz 1kg

ristora Professional preparato per bevande al gusto di Cioccolato 1 Kg

9.94 €

9.93 € per kg

Add

Cameo Ciobar Gusto Classico

cameo Ciobar Classico 5 x 25 g

2.13 €

3.40 € per kg

Add
Show categories