Code Product: 000222090

Nduja Rdg 130gr

0.13 Kg

3.49 €

26.85 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Nduja Rdg 130gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Gluten free

Salsa Calve Rosa Top Down 250Ml

Calvé Salsa Rosa 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Best Seller

Gluten free

Calve Maionese Vaso 225 Ml

Calvè Classica 225 ml

1.85 €

8.23 € per kg

Add

Best Seller

Gluten free

Calve Topdown Ketchup

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per litre

Add

Ketchup Develey Ml875

Develey Tomato ketchup 875 ml

5.82 €

6.66 € per litre

Add
Gluten free

Calve Maionese Top Down 250Ml

Calvè Maionese Classica 250 ml

2.45 €

9.80 € per litre

Add

Maionese Gourmet Gaia 1kg Vas

Gaia Mayo gourmet 1000 g

7.49 €

7.49 € per kg

Add
Show categories