Code Product: 000117746

Miso Bianco Shinshuichi 1kg

1 Kg

5.40 €

5.40 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Miso Bianco Shinshuichi 1kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Dress Develey Erbe Ml500

Develey InsalatAmore Dressing con Erbette 500 ml

4.02 €

8.04 € per litre

Add

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add

Salsa chili aglio 300ml

0.3 Kg

2.79 €

9.32 € per litre

Add

Maionese Calve'5kg Compatta Ga

Calvé Gastronomica Compatta 4,75 kg

30.84 €

6.17 € per kg

Add

Salsa Tabasco Sriracha 256ml

0.26 Lt

6.99 €

26.88 € per litre

Add

Salsa Cheddar Develey Ml875

Develey Salsa Cheddar 875 ml

7.08 €

8.09 € per litre

Add
Show categories