Code Product: 000437439

Maionese Heinz Profession 5kg

5 Kg

26.01 €

5.20 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Maionese Heinz Profession 5kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Ketchup Heinz Topdown 250gr

Heinz Tomato Ketchup 250 g

2.15 €

8.60 € per kg

Add

Maionese Gourmet Gaia 1kg Vas

Gaia Mayo gourmet 1000 g

7.49 €

7.49 € per kg

Add

Salsa Tabasco Sriracha 256ml

0.26 Lt

6.99 €

26.88 € per litre

Add

Salsa Cocktail Gaia Twist 800g

Biffi La linea professionale Salsa Cocktail 800 g

8.79 €

10.99 € per kg

Add

Senape Rdg All'antica Vv 200gr

0.2 Kg

2.59 €

12.96 € per kg

Add

Ketchup Nature Gaia Twister950

Biffi La linea professionale Ketchup 950 g

5.88 €

6.19 € per kg

Add
Show categories