Code Product: 000145140

Maionese Bacon Biffi Twi 800g

0.8 Kg

62.99 €

13.12 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Maionese Bacon Biffi Twi 800g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pate' Asdomar Spalmabile Al Salmone

Asdomar Paté Salmone 100 g

2.22 €

22.17 € per kg

Add

Salsa Calve'barbec Topdown 250

Salsa Barbeque 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Sal Sweet Chily Develey Ml875

Develey Sweet Chili Sauce 875 ML

5.89 €

6.73 € per litre

Add

Best Seller

Maionese Twister Biffi 247gr

Biffi Maionese Italiana 247 g

2.99 €

12.10 € per kg

Add

Salsa Fichi Per Form 100gr

Biffi Salsa di Fichi per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Ketchup Calve' Topdown 430ml

Calvè Ketchup 430ml

3.05 €

7.10 € per litre

Add
Show categories