Code Product: 000126636

Maio Liotti Class Bust 100x12g

1.2 Kg

25.80 €

7.17 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Maio Liotti Class Bust 100x12g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Cocktail Gaia Twist 800g

Biffi La linea professionale Salsa Cocktail 800 g

8.79 €

10.99 € per kg

Add

Best Seller

Tabasco 60ml eurofood

Tabasco Pepper Sauce 60 ml

3.45 €

57.50 € per litre

Add

Maionese Calve' Crem Gastr 5kg

Calvé Gastronomica Cremosa 5050 g

22.62 €

4.52 € per kg

Add

Ketchup Calve Topdow Light 250

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per kg

Add

Topping Fabbri Pistacchio 200g

Fabbri Top Gold Pistacchio 200 g

8.26 €

41.33 € per kg

Add

Salsa Fichi Per Form 100gr

Biffi Salsa di Fichi per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add
Show categories