Code Product: 000126637

Ketchup Liotti Bustina 100x12g

1.2 Kg

23.04 €

6.40 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Ketchup Liotti Bustina 100x12g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add

Maionese Gourmet Gaia Bar Kg5

Biffi La Linea Professionale Maionese Gastronomica 5 Kg

23.62 €

4.72 € per kg

Add

Salsa Worcester Lea & Perrins 1

Lea & Perrins Worcestershire Sauce 150 ml

4.22 €

28.14 € per litre

Add

Ketchup Nat Twis Biffi 280gr

Biffi Ketchup 280 g

2.09 €

7.47 € per kg

Add

Best Seller

Gluten free

Calve Topdown Ketchup

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per litre

Add

Salsa Calve'senape Topdown 250

Calvè Senape 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add
Show categories