Code Product: 000115205

Dispenser Maionese Gaia

1.63 Kg

66.93 €

41.07 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Dispenser Maionese Gaia
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Tabasco 60ml eurofood

Tabasco Pepper Sauce 60 ml

3.45 €

57.50 € per litre

Add

Salsa soia kikkoman meno sale 150ml

Kikkoman Salsa di Soia 150 ml

3.99 €

26.60 € per litre

Add

Salsa Soia Kikkoman S-g 250ml

Kikkoman Soy Sauce Gluten Free 250 ml

5.89 €

23.56 € per litre

Add

Senape Antica Maille 845gr

Maille Senape all'Antica 845 g

13.22 €

15.55 € per kg

Add

Salsa Gaia Burger Twister 800g

Gaia I Love Street Food Salsa Burger 800 g

8.80 €

11.00 € per kg

Add

Salsa Calve'barbec Topdown 250

Salsa Barbeque 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add
Show categories