Code Product: 000436729

Crema Ayo Peperoni Piccanti 95Gr

0.1 Kg

2.99 €

29.90 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Ayo
  • Product: Crema Ayo Peperoni Piccan 95gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Glassa Gaia Aceto Balsam 500gr

Gaia Glassa all' "Aceto Balsamico di Modena IGP" 500 g

7.33 €

14.66 € per kg

Add

Best Seller

Biffi Maionese Classica Tubo 150Ml

Biffi la Maionese Italiana 143 g

1.65 €

10.99 € per kg

Add

Best Seller

Maionese Calve'vasetto 650ml

Calvé Classica 650 ml

4.95 €

7.61 € per litre

Add

Ketchup Nature Gaia Twister950

Biffi La linea professionale Ketchup 950 g

5.88 €

6.19 € per kg

Add

Ketchup Calve Topdow Light 250

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per kg

Add

Salsa Guacamole Biffi V/v 200g

Biffi Salsa Guacamole 200 g

2.85 €

14.26 € per kg

Add
Show categories