Code Product: 000432841

Conf Puggioni Lakana 2 Bicch

0.75 Lt

34.43 €

45.91 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Conf Puggioni Lakana 2 Bicch
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino S.&m.vermentino 75cl Doc

Sella & Mosca Vermentino di Sardegna DOC 750 ml

6.49 €

8.65 € per litre

Add

Vino Mandro Kent'ann Gold 75cl

Cantina del Mandrolisai Kent'Annos Gold Sardegna Mandrolisai D.O.C. Rosso Superiore 750 ml

26.36 €

35.15 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Jerzu Rosso Amabile

2 Lt

6.99 €

3.50 € per litre

Add

Vino Dolian.1,5 Isola N. Rosso

1.5 Lt

6.29 €

4.20 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Carpante Cagnulari Igt 75

Carpante Cagnulari 75cl

14.87 €

19.83 € per litre

Add

Vernaccia Carta 2004 Doc 75 Cl

0.75 Lt

73.20 €

97.60 € per litre

Add
Show categories