Code Product: 000205696

Conf Conti Karmis E Maluentu75

1.5 Lt

35.63 €

23.75 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Conf Conti Karmis E Maluentu75
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Vino Capichera Lianti 75Cl

0.75 Lt

19.60 €

26.13 € per litre

Add

Vino mesa primo scuro doc 75 cl

Mesa Cannonau di Sardegna DOC Primo Scuro 750 ml

9.53 €

12.70 € per litre

Add

Vino Tani Donosu Cann Doc 75cl

0.75 Lt

13.97 €

18.63 € per litre

Add

Vino Antinori Docg Riserva 75c

Marchesi Antinori Villa Antinori Chianti Classico DOCG 750 ml

33.74 €

44.99 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Trexenta Segolaj Rosso

0.75 Lt

3.59 €

4.78 € per litre

Add

Best Seller

Vino Contini Mamaioa 75cl Ross

0.75 Lt

10.74 €

14.32 € per litre

Add
Show categories