Code Product: 000444452

Cioc Sorini Assor C/cer Bs 500

0.5 Kg

5.99 €

11.98 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Cioc Sorini Assor C/cer Bs 500
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ciocc Milka Mini Wafer 110gr

Milka Mini Wafers 110 g

1.99 €

18.10 € per kg

Add

Gocce Di Cioccolato 125 Gr

PANEANGELI decora con Gocce di cioccolato 125 g

3.69 €

29.52 € per kg

Add

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Fondente Nocciola

Ritter Sport Special Nuts Fondente con Nocciole Intere 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Ferrero cacao amaro gr.75

Ferrero Cacao Amaro 75 g

1.89 €

2.52 € per kg

Add

Ciocc Novi Latte Finissim 100g

Novi al Latte 30% Cacao Classico Cioccolato al Latte Finissimo 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Ciocc Zaini Emilia Fonden 200g

Zàini Emilia Cioccolato Fondente Extra 200 g

3.11 €

15.53 € per kg

Add
Show categories