Code Product: 000222031

Cioc Modica Idp Cacao Nat 80gr

0.08 Kg

2.39 €

29.88 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Cioc Modica Idp Cacao Nat 80gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cioc Ferrer K Coniglio Lei 75g

Kinder Sorpresa Figura cava Coniglio Lei 75 g

4.93 €

65.78 € per kg

Add

Best Seller

Ciocc Novi Nocc Fondente 130g

Novi Nocciolato Fondente 130 g

3.99 €

30.69 € per kg

Add

Cioc Gocce Fon 70% Emilia 180g

Zàini Emilia Gocce di Cioccolato Fondente Extra 70% Cacao 180 g

4.25 €

21.26 € per kg

Add

Ciocc Zaini Emilia Fonden 200g

Zàini Emilia Cioccolato Fondente Extra 200 g

3.11 €

15.53 € per kg

Add

Nesquik 500gr

NESQUIK Preparato Solubile per Bevanda con Cacao Magro barattolo 500 g

6.04 €

12.08 € per kg

Add

Cameo Ciobar Fondente X5 115 Gr

cameo Ciobar Fondente 5 x 23 g

2.13 €

18.49 € per kg

Add
Show categories