Code Product: 000118787

Calve salsa Tonnata

Calvé Salsa Tonnata 225 ml

3.29 €

13.16 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Calvé
  • Product:
  • Ingredients: Olio di semi di girasole
    Tonno a pinne gialle sgocciolato (8,6%)
    Tuorlo d'uovo pastorizzato (7%)
    Aceto d'alcole
    Acqua
    Sale
    Capperi (1,1%)
    Zucchero
    Correttori di acidità (E507)
    Succo concentrato di limone
    Aromi

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Guacamole Biffi V/v 200g

Biffi Salsa Guacamole 200 g

2.85 €

14.26 € per kg

Add

Ketchup Heinz 460 Gr

Heinz Tomato Ketchup 460 g

3.29 €

7.15 € per kg

Add

Maionese Calve' Clas Tubo 150m

Calvé Classica 150 ml

1.39 €

9.27 € per litre

Add

Senape Calve'delic Topdown 250

Calvé Senape Gourmet 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Maionese Calve'5kg Compatta Ga

Calvé Gastronomica Compatta 4,75 kg

30.84 €

6.17 € per kg

Add

Salsa Soia Kikk Menosale 150ml

Kikkoman Salsa di Soia a Tasso Ridotto di Sale150 ml

4.29 €

28.60 € per litre

Add
Show categories